implant

IMPLANTY

Informacje techniczne

Implant jest odpowiednikiem naturalnego korzenia zęba, dzięki temu, że jest wykonany z tytanu, czyli z materiału biozgodnego, obrasta swobodnie kością i tworzy spójną całóść z szczęką lub żuchwą.
My nazywamy to osteointegracją. Założenie implantu to tzw. część chirurgiczna leczenia, nie uzupełnia ona samego braku zęba. Do przywrócenia funkcji żucia potrzebne jest wykonanie nadbudowy protetycznej. To drugi etap leczenia, zwany częścią protetyczną.
Odbywa się on po około 10 - 12 tyg. od chwili wszczepienia implantu.
Zęby odbudowywane na implantach to najczęściej pojedyńcze korony porcelanowe lub zespoły koron zwane mostami. W określonych przypadkach mogą nimi być również protezy.

Gdy straciłes ząb...

Nie martw się! Jeśli już doszło do tego, że straciłeś jeden lub kilka zębów będziesz mógł ponownie cieszyć się pełnym, pieknym uśmiechem!

Leczenie implantami to nowoczesny, choć mający już ponad 40 letnią historię sposób uzupełniania braków zębowych. To gwarancja wygody i jakości, to gwarancja pięknego, młodego wyglądu.

Jeśli jesteś zainteresowany uzupełnieniem swoich braków zębowych to zapraszamy na konsultacje do naszego specjalisty dr n. med. chirurga szczękowo-twarzowego Dawida Roszkiewicza.

EURODENT - Centrum Implantologii i Stomatologii
© 2012 designed by Studiomanix.pl

Wersja językowa / Language